Aktuality

Pořádáme

Pořadané akce podle oddílů

Basketbal BanĂ­k Most

Pá 01. 03. 1917:3019:30Starší žákyně U15 vs. BK Teplice, Regionální divizeMalá hala
Pá 01. 03. 1919:4521:30Muži vs Sluneta Ústí nad Labem, Severočeská liga - čtvrtfinále play-off Malá hala
So 02. 03. 1910:0012:00Nejmladší minižáci U11 (mix) vs. BK Chomutov"A", Oblastní přeborMalá hala
So 02. 03. 1912:0014:00BK Chomutov"A" vs SLUNETA Ústí nad Labem "D" , Oblastní přeborMalá hala
So 02. 03. 1914:0016:00SLUNETA Ústí nad Labem "D" Nejmladší minižáci U11 (mix), Oblastní přeborMalá hala
Út 05. 03. 1918:3020:30Starší žáci U15 vs. BK Sokolov, Regionální divizeMalá hala

Dámský házenkářský klub

So 02. 03. 1911:0017:00rezervace podkrušnohorkaVelká hala
So 02. 03. 1918:0020:00DHK Baník Most x BánovceVelká hala
Ne 03. 03. 1914:0016:00MLD DHK Baník Most x VršoviceVelká hala
Ne 03. 03. 1916:0018:00STD DHK Baník Most x VeselíVelká hala
Út 05. 03. 1908:0013:00školní ligaVelká hala

Futsal

Út 05. 03. 1920:0021:00p. ŠvarcAlbrechtická - tělocvična

Hokejbal

So 02. 03. 1915:0017:00LSŽ Č.-Střed/Sever HBC Most - Elba DDM Ústí nad LabemANS
Ne 03. 03. 1915:0017:00II.liga ÄŚ.Sever HC Nordics Most - HSĂš Berani ĂšstĂ­ nad LabemANS
Ne 03. 03. 1917:0019:00II.liga ÄŚ-Sever HbC Rondo Teplice - HSĂš Dukla ĂšstĂ­ nad LabemANS
Po 04. 03. 1920:0021:00TJ Baník MeziboříANS
ÄŚt 07. 03. 1917:1518:30INTEGRIANS

Kultura

Pá 01. 03. 1907:0022:00rezervace koncertVelká hala

MosteckĂ˝ fotbalovĂ˝ klub

St 06. 03. 1909:0011:00přípravka U8 Albrechtická - tělocvična

SHM

So 02. 03. 1917:0019:00p.ŠujanskýBox
Čt 07. 03. 1918:3019:30p. PolívkaAlbrechtická - tělocvična

StolnĂ­ tenis

So 02. 03. 1916:0019:00BanĂ­k Most B x LitvĂ­nov AStolnĂ­ tenis
Ne 03. 03. 1910:0013:00BanĂ­k Most B x Krupka AStolnĂ­ tenis
Po 04. 03. 1917:0022:00MĂšStolnĂ­ tenis

Veřejnost

Pá 01. 03. 1915:0016:30Veřejné brusleníANS
Po 04. 03. 1915:0016:30Veřejné brusleníANS
Út 05. 03. 1915:0016:30Veřejné brusleníANS
St 06. 03. 1915:0016:30Veřejné brusleníANS
St 06. 03. 1919:3021:00TJ Baník MeziboříANS
Čt 07. 03. 1915:0016:30Veřejné brusleníANS

veřejnost

Pá 01. 03. 1917:0021:00MARSAlbrechtická - tělocvična
Ne 03. 03. 1915:0016:30LIDYAlbrechtická - tělocvična