Aktuality

Zveme Vás

Pořádáme

Po┼Öadan├ę akce podle data kon├ín├ş

Út 28. 05. 19

10:0012:00ve┼Öejnosttr├ęnink repre ┼żeny h├ízen├íVelk├í hala
16:1517:30Sportmost hokejtr├ęninkAlbrechtick├í - t─Ťlocvi─Źna

St 29. 05. 19

10:0011:30ve┼Öejnosttr├ęnink repre ┼żeny h├ízen├íVelk├í hala

Út 28. 05. 19

15:0016:30Ve┼ÖejnostVe┼Öejn├ę bruslen├şANS

St 29. 05. 19

15:0016:30Ve┼ÖejnostVe┼Öejn├ę bruslen├şANS
16:3018:00ve┼Öejnosttr├ęnink repre ┼żeny h├ízen├íVelk├í hala
17:0019:00Mosteck├Ż fotbalov├Ż klubML┼Ż U12 U13 x SK SLavia PrahaAlbrechtick├í - h┼Öi┼ít─Ť
17:0518:15HokejbalINTEGRIANS

─ît 30. 05. 19

16:0017:30ve┼Öejnosttr├ęnink ─îern├í HoraVelk├í hala
17:0018:30Hokejbalp. PerglANS
18:0020:00ve┼Öejnosttr├ęnink repre ┼żeny h├ízen├íVelk├í hala

Pá 31. 05. 19

10:0012:00ve┼Öejnostklub senior┼» (walking fotbal)H┼Öi┼ít─Ť SV─î
10:0011:00ve┼Öejnosttr├ęnink repre ┼żeny h├ízen├íVelk├í hala
11:0012:00veřejnostČerná HoraPosilovna - velká
12:0022:00ve┼Öejnosth├ízen├í kvalifikace ┼żen na MS 2019 rezervaceVelk├í hala

─ît 30. 05. 19

15:0016:30Ve┼ÖejnostVe┼Öejn├ę bruslen├şANS

Pá 31. 05. 19

15:0016:30Ve┼ÖejnostVe┼Öejn├ę bruslen├şANS

So 01. 06. 19

09:0016:00Basketbal Ban├şk Mostkvalifikace st.┼ż├íky┼ł U15 2.koloMal├í hala
10:0012:00Mosteck├Ż fotbalov├Ż klubST┼Ż U15 x FK ├Üst├ş nad LabemAlbrechtick├í - h┼Öi┼ít─Ť
10:0012:00Mosteck├Ż fotbalov├Ż klubPU MFK U10 - SK Kladno ─îepirohy
12:0014:00Mosteck├Ż fotbalov├Ż klubST┼Ż U14 x FK ├Üst├ş nad LabemAlbrechtick├í - h┼Öi┼ít─Ť
12:0018:00ve┼Öejnostd─Ťtsk├Ż den Nemak─îepirohy
16:0018:00ve┼Öejnosttr├ęnink repre ┼żeny h├ízen├íVelk├í hala

Ne 02. 06. 19

08:4510:30N├írodn├ş h├ízen├ídorostenci Most x Litv├şnovH┼Öi┼ít─Ť Majakovsk├ęho
09:0016:00Basketbal Ban├şk Mostkvalifikace st.┼ż├íky┼ł U15 2.koloMal├í hala
10:0012:00Mosteck├Ż fotbalov├Ż klubST┼Ż KP x TJ KrupkaAlbrechtick├í - h┼Öi┼ít─Ť
10:0011:30ve┼Öejnosttr├ęnink repre ┼żeny h├ízen├íVelk├í hala
10:3012:30N├írodn├ş h├ízen├ímu┼żi A 2.liga Most x V┼íeniceH┼Öi┼ít─Ť Majakovsk├ęho
12:0014:00Mosteck├Ż fotbalov├Ż klubML┼Ż KP x TJ KrupkaAlbrechtick├í - h┼Öi┼ít─Ť

So 01. 06. 19

17:0019:00SHMp.┼áujansk├ŻBox

Ne 02. 06. 19

17:0018:30ve┼Öejnosttr├ęnink repre ┼żeny h├ízen├íVelk├í hala
18:3020:00Hokejbalp. PerglANS

Po 03. 06. 19

10:0012:00ve┼Öejnosttr├ęnink repre ┼żeny h├ízen├íVelk├í hala
15:0016:30Ve┼ÖejnostVe┼Öejn├ę bruslen├şANS
17:0022:00Stoln├ş tenisM├ÜStoln├ş tenis